Fortissio: Opinie 2023 o Brokerze. Czy Warto Założyć Konto?

Fortissio: Opinie 2023 o Brokerze. Czy Warto Założyć Konto?

14 września, 2023 0 przez admin

Fortissio to nie tylko platforma handlowa. To zestaw profesjonalnych narzędzi, dzięki którym masz szansę stać się jednym z najlepszych traderów. Chcesz poznać zalety handlu z Fortissio?

Fortissio to nie tylko platforma handlowa. To zestaw profesjonalnych narzędzi, dzięki którym masz szansę stać się jednym z najlepszych traderów. 

Skąd to wiemy? Przeczytaliśmy opinie o brokerze Fortissio. Znaleźliśmy je na finansowych forach internetowych i w mediach społecznościowych. Większość pozytywnych opinii skłoniła nas do sprawdzenia pełnej oferty.

Postanowiliśmy zweryfikować, czy warto założyć konto i jak to zrobić. Zbadaliśmy, dlaczego inwestorzy zakładają konta na tej platformie. Przetestowaliśmy narzędzia, wersję demonstracyjną i przeszliśmy przez proces rejestracji. Dowiedzieliśmy się wszystkiego o bezpieczeństwie na platformie.

Chcesz poznać zalety handlu z Fortissio? Czytaj dalej. Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych informacji.

Korzyści z handlu na Fortissio

Broker Fortissio dostarcza ci najważniejszych informacji dotyczących inwestowania, pakiet profesjonalnych narzędzi handlowych i potężną platformę w dwóch wersjach (aplikację mobilną Mobile Xcite dla inwestorów, którzy cenią sobie handel “w biegu” oraz platformę Fortissio w wersji przeglądarkowej Web Xcite). 

W każdej chwili możesz śledzić najnowsze wydarzenia inwestycyjne i rynkowe, zmienić swoją strategię handlową, otwierać lub zamykać pozycje i inwestować w kontrakty CFD na waluty, kryptowaluty, towary, towary SPOT, akcje, indeksy, ETFy czy syntetyczne instrumenty pochodne.

Platforma handlowa Fortissio oferuje także szybki i łatwy dostęp do działu pomocy. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, wystarczy otworzyć zakładkę “kontakty”. Opisz swój problem, a w krótkim czasie otrzymasz profesjonalną odpowiedź. Support jest dostępny z poziomu oficjalnej strony internetowej brokera.

Otwieranie i zamykanie zleceń transakcyjnych nigdy wcześniej nie było tak proste. Zrobisz to jednym kliknięciem z poziomu aplikacji mobilnej w swoim telefonie lub przeglądarki internetowej w komputerze. W tym samym miejscu znajdziesz także wyniki analiz najlepszych narzędzi handlowych, otrzymasz powiadomienia e-mailowe, SMSowe lub PUSH o istotnych wydarzeniach, mogących mieć wpływ na twoje kolejne decyzje handlowe.

Podczas pisania recenzji Fortissio, postanowiliśmy podsumować wszystkie wymienione korzyści. 

Oto one:

  • profesjonalna pomoc działu obsługi klienta i działu technicznego bezpośrednio z poziomu oficjalnej strony internetowej;
  • platforma handlowa jest w pełni konfigurowalna i dostępna na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych oraz systemach operacyjnych;
  • platforma Fortissio dostarcza profesjonalne narzędzia handlowe, używane przez inwestorów na całym świecie (wśród nich, na przykład narzędzie Autochartist, wykresy czy codzienne powiadomienia);
  • kalendarz ekonomiczny Fortissio to wszystkie, najważniejsze informacje gospodarcze, ekonomiczne i finansowe, dostępne w jednym narzędziu handlowym;
  • aktualności rynkowe i wydarzenia otrzymasz w czasie rzeczywistym za pomocą SMSów lub innego rodzaju powiadomień;
  • zlecenia transakcji są realizowane błyskawicznie;
  • broker Fortissio oferuje wiele metod płatności oraz szybkie przelewy;
  • platforma Fortissio oferuje możliwość przeprowadzenia analizy fundamentalnej i technicznej, tak ważnej dla przeprowadzonych transakcji.

Opinie 2023 o brokerze Fortissio

Broker Fortissio ma wielu klientów z całego świata. Oficjalna strona internetowa Fortissio jest dostępna w wielu wersjach językowych: w języku polskim, angielskim, włoskim, arabskim, niemieckim, greckim, hiszpańskim i szwedzkim.

Właśnie dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jakie komentarze piszą inwestorzy, którzy skorzystali z usług brokera Fortissio.

Po przeczytaniu i przeanalizowaniu wielu for internetowych i tematycznych kont w mediach społecznościowych, udało nam się ustalić, że opinie dotyczące Fortissio są w większości pozytywne.

Pojawiają się jednak negatywne komentarze, które najprawdopodobniej są wynikiem nieuczciwych działań konkurencyjnych. Na każdą uwagę, która stawia brokera w złym świetle, znaleźliśmy kontrargument, oczyszczający platformę z zarzutów.

Podsumowując, opinie użytkowników Fortissio potwierdzają, że broker to profesjonalista, wysoka jakość, mnóstwo przydatnych narzędzi handlowych i nieoceniona pomoc podczas handlu kontraktami CFD.

Powinieneś pamiętać, że każda transakcja przeprowadzona na platformie handlowej, może skutkować utratą zainwestowanych środków. Nie inwestuj pieniędzy, na których stratę nie możesz sobie pozwolić. Bądź ostrożny i odpowiedzialny. Przed założeniem konta na platformie, przeprowadź własne badania. Dzięki temu będziesz mógł podjąć najlepszą decyzję handlową.

Żadna platforma handlowa nie może zagwarantować ci zysków podczas każdej transakcji. Rynki finansowe są bardzo zmienne, więc w każdej chwili możesz stracić wszystkie zainwestowane pieniądze!

Licencjonowany i regulowany broker

Broker Fortissio działa zgodnie z obowiązującym prawem europejskim. Marka należy do Vie Finance A.E.P.E.Y. S.A., która jest licencjonowana i regulowana przez HCMC, Generalny Rejestr Handlowy, Grecką Komisję Rynku Kapitałowego i prawo działające na terenie Unii Europejskiej.

Firma inwestycyjna działa zgodnie z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie rynków instrumentów finansowych (MiFID II) Unii Europejskiej.

MiFID II zapewnia zharmonizowane środowisko regulacyjne dla usług inwestycyjnych w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG). Głównym celem dyrektywy jest zwiększenie przejrzystości finansowej, zwiększenie konkurencji i zapewnienie lepszej ochrony konsumentów w zakresie usług inwestycyjnych.

Siedziba firmy znajduje się w Grecji, w Atenach oraz w Niemczech, w Berlinie. Świadczy usługi na terenach Hiszpanii, Szwecji, Czech, Polski, Włoch, Niemiec, Norwegii, Finlandii i Danii.

Na oficjalnej stronie internetowej Fortissio znaleźliśmy także wykaz organów regulacyjnych, pod które podlega firma inwestycyjna: Commissione Nazionale per le Società e la Borsa (CONSOB), Comisión Nacional del Mercado de Valores (CNMV), Finansinspektionen (FI) ( Szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego), Polska Komisja Nadzoru Finansowego (KNF), Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht (BaFin), Czech National Bank (CNB), Norweski Organ Nadzoru Finansowego Finanstilsynet, Authority for Financial Markets

AFM, Urząd Nadzoru Finansowego Finanssivalvonta (FIN-FSA) oraz Finanstilsynet (FSA) (Duński Urząd Nadzoru Finansowego).

VIE FINANCE A.E.P.E.Y. S.A. nie świadczy usług na terytorium USA, Kanady, Belgii, Iranu, Japonii i Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej.

Fortissio to doskonały wybór jeśli boisz się (i słusznie!) korzystać z usług nieuregulowanych brokerów. Fortissio przechowuje twoje wpłacone środki na rachunkach, które nie są w żaden sposób połączone z pieniędzmi firmy. 

Oficjalna strona internetowa Fortissio jest zaszyfrowana i zabezpieczona certyfikatem i protokołem SSL.

Mobile Xcite i Web Xcite Fortissio

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, broker Fortissio oferuje dwie wersje swojej platformy handlowej: Fortissio Mobile Xcite oraz Fortissio Web Xcite.

Wersja Fortissio na urządzenia mobilne

Pierwsza z nich to wersja mobilna, działająca na wszystkich urządzeniach przenośnych, niezależnie od używanego systemu operacyjnego. Handel jest możliwy na smartfonach czy tabletach.

Wersja mobilna jest okrojona i nie zawiera wszystkich funkcji dostępnych na pełnej wersji tej potężnej platformy handlowej. Mobile Xcite to doskonały sposób na szybkie otwieranie i zamykanie transakcji, czyli tak zwany “handel w biegu”.

Wersja Fortissio na urządzenia stacjonarne

Jeśli jednak chcesz otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności i usług brokera Fortissio, powinieneś skorzystać z Web Xcite, czyli wersji przeglądarkowej na wszystkie urządzenia stacjonarne.

Web Xcite Fortissio bezproblemowo współpracuje z każdą wersją przeglądarki internetowej. Potężna i elastyczna platforma handlowa spełni oczekiwania większości inwestorów o zróżnicowanym poziomie doświadczenia i wiedzy, od początkujących, przez średniozaawansowanych, po bardzo doświadczonych traderów.

Warto dodać, że pomoc profesjonalnej obsługi klienta jest możliwa wyłącznie z poziomu przeglądarki internetowej. Jeśli chcesz napisać i wysłać pytanie do działu wsparcia, zrób to za pomocą oficjalnej strony internetowej platformy handlowej Fortissio.

Autochartist – duma brokera Fortissio

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na codzienne analizowanie rynków finansowych, powinieneś wykorzystać możliwości Autochartist. To narzędzie jest popularne wśród inwestorów z całego świata. Na czym polega jego fenomen?

Autochartist przeprowadza analizę techniczną i analizę zmienności. Skanuje i przeszukuje rynki finansowe. Na podstawie tych danych wyróżnia najlepszy moment do otwarcia lub zamknięcia pozycji.

Narzędzie filtruje ogromne ilości danych, których nawet najlepsi inwestorzy nie byliby w stanie przeanalizować. Identyfikuje wzorce na wykresach. Na ich podstawie może przewidzieć kolejne ruchy cenowe wybranych aktywów. Wykorzystuje także filtry prawdopodobieństwa. 

Inwestorzy otrzymują codziennie porcję wyników badań, alerty o najważniejszych wydarzeniach i sygnały handlowe.

Warto dodać, że oprócz Autochartist, inwestorzy skorzystają z wysokiej jakości kalendarza ekonomicznego, wykresów świecowych, słupkowych i najprostszych, cenowych, codziennych powiadomień SMS lub PUSH i wiadomości rynkowych. Jeśli przeanalizują dostępne informacje, z pewnością uda im się udoskonalić wybraną strategię handlową.

Dlaczego warto założyć konto na platformie Fortissio?

Platforma Fortissio jest legalna i bezpieczna. Inwestorzy coraz chętniej korzystają z usług brokera. Wiele pozytywnych opinii potwierdza jego popularność.

Oferta handlowa jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. To tutaj znajdziesz profesjonalne narzędzia, takie jak Autochartist (wspomnieliśmy wcześniej, że to jedno z najczęściej wybieranych narzędzi na całym świecie).

Ponad 230 aktywów finansowych w formie kontraktów CFD również robi ogromne wrażenie. 

Początkujący, średniozaawansowani i bardzo doświadczeni inwestorzy znajdą tu coś dla siebie. Fortissio odpowiada na potrzeby każdego tradera.

 

Artykuł sponsorowany